Детали за возило

VW PASAT VW PASAT KARAVAN 2.0 TDI 2006
Цена: 4680Километри: 160 000-169 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2006Коњски сили: 140
Пренос: РаченКубни сантиметри: 0
Опис: KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANA REALNI KM SO SERVISNA KNISHKA OD OPREMA POSEDUVA: -KLIMATRONIK -ABS -ESP -ELEKTRIKA NA PROZORI X2 -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -TEMPOMAT -FABRICKO RADIO SO CD -DVA KLUCA -ALUMINIUMSKI FELNI -4 NOVI LETNI GUMI -ZASTITNA PLASTIKA ZA VNATRESNOSTA NA BAGAZ www.avtoalex.mk INFO:Tose 070-354-113 078-550-642
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: