Детали за возило

MERIVA 1.7 CDTI 92KW/125KS 2007 FACELIFT
Цена: 4780Километри: 140 000-149 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2007Коњски сили: 125
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1700
Опис: SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.7CDTI 92KW/125KS SO 6 STEPEN MENUVAC 2007god -PARKING SENZORI -KLIMATRONIK -BOARD KOMPJUTER -ABS/ESP/BAS -4 X AIRBAG -TEMPOMAT -ELEKTRIKA NA STAKLA -ELEKTRIKA NA RETROVIZORI -ALUMINIUMSKI FELNI 16
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: