Детали за возило

307 sw 1.6 HDI 80kw, 109 ks 2004 god QUICKSILVER oprema
Цена: 3300Километри: 150 000-159 999
Брзини: 5Тип на гориво: Дизел
Година: 2004Коњски сили: 109
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: PEUGEOT 307 1.6 HDI 80kw 104ks 2004 GOD. SO Quiksilver OPREMA, - KLIMATRONIK DVOZONSKI - ABS - ESP - 6x AIR BAG - ORIGINALNO CD CHARGER BLAUPUNKT - KOMANDI NA VOLAN - KOMLET ELEKTRIKA - SKLOPUVACKI RETROVIZORI - BORD - PODESUCKI VOLAN - SENZOR ZA DOZD - krovni nosaci -Soncev krov Voziloto e odlicno zacuvano i ispravno - poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 /077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: