Детали за возило

THALIA 1.5 dci 48kw 2004god. Avto Alex
Цена: 2580Километри: 130 000-139 999
Брзини: 5Тип на гориво: Дизел
Година: 2004Коњски сили: 65
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1500
Опис: Se prodava RENAULT THALIA 2004god 1.5dci 48kw Avto Alex -Klima -elektrika stakla,retrovizori -4 x air bag -centralno na dalecinski -servo -radio i dr Poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: