Детали за возило

VW POLO 1.2 MPI -04 ODLICNO Avto Alex
Цена: 3300Километри: 100 000-109 999
Брзини: 5Тип на гориво: Бензин
Година: 2004Коњски сили: 64
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1200
Опис: Se prodava Polo 1.2. benzin 47kw, 64 ks 11.2004god, so pominati 102 000km so servisna kniga kako novo e voziloto. Oprema poseduva: Klimatronic, elektrika stakla,retrovizori 4 x air bag alarm maglenki centralno ABS,BAS,EPC servo radio CD novi gumi i dr Site davacki podmireni do registracija na lager golem izbor na vozila info: Darko 070 354 113 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: