Детали за возило

VILJUSKAR
Цена: 1Километри: Избери
Брзини: ИзбериТип на гориво: Дизел
Година: 2000Коњски сили: 0
Пренос: РаченКубни сантиметри: 0
Опис: Se prodava viljuskar TOYOTA 2000god vo odlicna sostojba - 3tonski - levo - desno - DIZEL info:Darko 070 354 113 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: