Детали за возило

THALIA 2004 god 1.5. 48kw Avto Alex
Цена: 2580Километри: 150 000-159 999
Брзини: 5Тип на гориво: Дизел
Година: 2004Коњски сили: 60
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: RENAULT THALIA 2004 god 1.5. 48kw Avto Alex Klima elektrika stakla,retrovizori 4 x air bag centralno na dalecinski servo i dr Poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: