Детали за возило

407 2.0 HDI 16v, 100kw, 136 KS 2004 god
Цена: 4480Километри: 140 000-149 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2004Коњски сили: 136
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: PEUGEOT 407 2.0 HDI 16v, 100kw, 136 KS 2004 GOD. - KLIMATRONIK 2 zoni - ABS,BAS,ASR - ESP - 6x AIR BAG - ORIGINALNO CD RADIO SO KOMANDI - KOMLET ELEKTRIKA - ALUMINSKI 17 info.Darko 070 354 113 / 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: