Детали за возило

VECTRA OPEL VECTRA 1.9 CDTI 88ks -05 Avto Alex
Цена: 4180Километри: 180 000-189 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2005Коњски сили: 88
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: OPEL VECTRA 1.9 CDTI 88ks -05 Avto Alex - 6x AIRBAG - ABS, - ESP-SISTEM ZA PROLIZGUVANJE - KLIMATRONIK - FABRICKO CD/MP3/bluetooth RADIO SO 8 ZVUCNICI - 6 BRZINI MENUVAC - MICHELIN 195/65 R15 - KOMANDI NA VOLAN - PODESUVACKI VOLAN SO KOMANDI -ALARM -I DR. Moze da se vidi vo Veles, poveke od 40 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Sasko 070 354 113 071 644 194 na Vip
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: