Детали за возило

307 PEUGEOT 307 2.0 HDI 66kw 2001 GOD. Avto Alex
Цена: 0Километри: 160 000-169 999
Брзини: 5Тип на гориво: Дизел
Година: 2001Коњски сили: 66
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2000
Опис: PEUGEOT 307 2.0 HDI 66kw 2001 GOD. Avto Alex - KLIMA - ABS - ESP - AIR BAG - CD - ELEKTRIKA - BORD Voziloto e odlicno zacuvano i ispravno - poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Darko 070 354 113 077 927 984
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: