Детали за возило

LAGUNA Renault LAGUNA 1.9 2005god AVTO ALEX
Цена: 4480Километри: 180 000-189 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2005Коњски сили: 88
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: Se prodava Renault LAGUNA 1.9 2005god AVTO ALEX 88kw, 150ks so pominati 156 000km vo perfektna sostojba kako NOV... Od oprema poseduva bukvalno se: • DVD - Навигација • Auto Start Stop function • Сараунд Систем • GPS • Бордкомпјутер • ТЕМПОМАТ на ВОЛАН • Сензор за светло Xenon светла фабрички • Сензор за дожд • Ел Огледала • Ел Прозорци • Греење на предно, задно стакло и ретровизори Греење на седишта • Серво Мултифункционален волан • Клима автоматска - 2 зонска • Воздушни перничиња х 6 • Електронска програма за стабилизација ESP • 5 Врати, • Алуминиумски бандажи 16 ка • Металик • Централно заклучување auto lock • Систем за контрола на брзината • Странчни и задна ролетна • Мини фрижидер и др. Сите документи до регистрација info: www.avtoalex.mk Sasko 070 354 113 071 644 194 na Vip
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: