Детали за возило

VEL SATIS Vel Satis 05g 2.2dCi 150ks, kako novo-Avto Alex
Цена: 4780Километри: 180 000-189 999
Брзини: 6Тип на гориво: Дизел
Година: 2005Коњски сили: 150
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: Se prodava Renault Vel Satis 2005g 110kw, 150ks so pominati 156 000km vo perfektna sostojba kako NOV... Od oprema poseduva bukvalno se: • DVD - Навигација • Auto Start Stop function • Сараунд Систем • GPS • Бордкомпјутер • ТЕМПОМАТ на ВОЛАН • Сензор за светло Xenon светла фабрички • Сензор за дожд • Ел Огледала • Ел Прозорци • Греење на предно, задно стакло и ретровизори Греење на седишта • Серво Мултифункционален волан • Клима автоматска - 2 зонска • Воздушни перничиња х 8 • Електронска програма за стабилизација ESP • 5 Врати, задна вакум врата • Алуминиумски бандажи 17 ка • Металик • Централно заклучување auto lock • Систем за контрола на брзината • Филтер за дизелски тврди честички • Странчни и задна ролетна • Мини фрижидер • Фиоки под задните седишта • Круз контрол со лимитирање на брзината по желба и др. Сите документи до регистрација info: www.avtoalex.mk 070 354 113 071 644 194 na Vip
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: