Детали за возило

CORDOBA SEAT CORDOBA 1.9.SDI Avto Alex
Цена: 2580Километри: 180 000-189 999
Брзини: 5Тип на гориво: Дизел
Година: 2003Коњски сили: 47
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2
Опис: SEAT CORDOBA 1.9.SDI 64 kw 2003god Avto Alex -Klima - Servo -elektrika stakla ,retrovizori -4 x air bag -2 Kluca so centralno na dalecinski -Halogenki - 185/60 R14 i dr Site dokumenti podmireni do registracija,moze da se vidi vo Veles, poveke od 50 vozila na lager povelete pogledajte. www.avtoalex.mk Sasko 070 354 113 071 644 194
Назад
Контактирајте не во врска со ова возило тука.
Автомобил:
Име:
Е-маил:
Порака: