OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW/90KS 2009 FACELIFT
Година : 2009 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 5680
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 92KW/125KS 2007 FACELIFT
Година : 2007 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 4780
OPEL MERIVA 1.7CDTI ISUZU -04 AVTOALEX NOVO
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 3250
Renault Modus 1.5dci 63KW 2008god PREKRASEN
Година : 2008 ЦЕНА
Километри : 130 000-139 999 4480
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 80KW/109KS
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 120 000-129 999 2980
PEUGEOT 307 1.6 HDI 66KW/90KS COMFORT
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 150 000-159 999 4180
KIA CARENS 2.0 CRDI 82KW/112KS 2005 AVTOALEKS
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 80 000-84 999 3100
PEUGEOT 407 1.6 hdi 80KW/110KS 2007 AVTOALEX
Година : 2007 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 4680
PEUGEOT 307 1.6HDI 80KW/109KS 2006 OXIGO FULL OPREMA
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4280
OPEL ASTRA 1.7CDTI ISUZU -06 AVTOALEX ODLICNA
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 4480
FORD FUSION 1.4TDCI -08 AVTO ALEX NOVO
Година : 2008 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 4480
Renault MEGANE karavan 1.5 dci 63kw/83ks 2006
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 2980
Volkswagen FOX 1.2i BENZIN 40KW/55KS 2010 NOVO
Година : 2010 ЦЕНА
Километри : 130 000-139 999 4680
CITROEN C5 2.0HDI 100KW/136KS 2006 FULL
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 3580
CITROEN C2 1.4 HDI 50KW 2006god 93 000km Avto Alex
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 90 000-94 999 3480
FIAT Doblo Cargo 1.3multijet 55kw 2006god so ladilnik
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 1
PEUGEOT 307 sw 1.6 HDI 80kw, 109 ks 2004 god QUICKSILVER oprema
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 150 000-159 999 3300
CITROEN Xsara sw 1.4i 2004god 55kw/75ks AVTOALEX
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 100 000-109 999 2600
PEUGEOT 407 2.0 HDI 100KW/136KS AVTO ALEX
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 150 000-159 999 4580
FORD GALAXY GHIA 1.9 TDI 85KW-116KS GHIA AVTO ALEX
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 0
TOYOTA YARIS 1.0 VVti 48kw 2005 AVTO ALEX
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 3000
Renault THALIA 1.5 dci 48kw 2004god. Avto Alex
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 130 000-139 999 2580
Renault SCENIC 1.9dci 88kw/120ks 2004god
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 3350
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW/101ks -08 AVTO ALEX
Година : 2008 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 0
CITROEN XSARA PICASSO 1.6i 80kw/109ks 2006god
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 110 000-119 999 3380
Renault LAGUNA 1.9dci 92kw/125ks 2006 AVTO ALEX
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 4180
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW/101ks -07 NOVA AVTO ALEX
Година : 2007 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 1
OPEL ASTRA KARAVAN 1.7 CDTI 74KW/101ks -07 NOVA AVTO ALEX
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 1
FIAT PUNTO 1.3 multijet 51kw/70ks 2006god
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 2980
PEUGEOT 206 1.4 HDI 50ks -04 FULL Avto Alex
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 2650
Renault RENAULT SCENIC 1.5 dci 74kw,101ks,.2005god AVTO ALEX
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 85 000-89 999 3350
Volkswagen VW POLO 1.2 MPI -04 ODLICNO Avto Alex
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 100 000-109 999 3300
TOYOTA VILJUSKAR
Година : 2000 ЦЕНА
Километри : Избери 1
IVECO DAILY 35s14v 2007 god. Avto Alex
Година : 2007 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 1
PEUGEOT BOXER 2.2 HDI -2007g ladilnik Avto Alex
Година : 2007 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 1
Renault MASTER 2.5 DCI -2009g ladilnik Avto Alex
Година : 2009 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 1
Renault THALIA 2004 god 1.5. 48kw Avto Alex
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 150 000-159 999 2580
Volkswagen Golf IV 1.9 TDI 116 KS HIGH LINE avto alex
Година : 2000 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 3100
BMW 320 BMW 320d 150ks -03 Avto Alex
Година : 2003 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 3880
OPEL AGILA 2006g 1.2.Twinport-avto alex
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 130 000-139 999 2980
PEUGEOT 407 2.0 HDI 16v, 100kw, 136 KS 2004 god
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 140 000-149 999 4480
OPEL VECTRA OPEL VECTRA 1.9 CDTI 88ks -05 Avto Alex
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4180
PEUGEOT 307 PEUGEOT 307 2.0 HDI 66kw 2001 GOD. Avto Alex
Година : 2001 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 0
Renault LAGUNA Renault LAGUNA 1.9 2005god AVTO ALEX
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4480
OPEL ASTRA >PRODADENA<
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 170 000-179 999 2680
OPEL ASTRA OPEL ASTRA 1.9 CDTI 88kw 2005g. Avto Alex
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4480
OPEL VECTRA OPEL VECTRA 2.2 DTI 95kw 2004g. Avto Alex
Година : 2004 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4180
Renault VEL SATIS Vel Satis 05g 2.2dCi 150ks, kako novo-Avto Alex
Година : 2005 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 4780
SEAT CORDOBA SEAT CORDOBA 1.9.SDI Avto Alex
Година : 2003 ЦЕНА
Километри : 180 000-189 999 2580
OPEL ASTRA OPEL ASTRA 1.7 DTI 74ks -06 FULL Avto Alex NOVO
Година : 2006 ЦЕНА
Километри : 160 000-169 999 4480
AUDI A3 A3 >PRODADENO<
Година : 2002 ЦЕНА
Километри : 190 000-199 999 4000
--Страница 1 од 1--

----

Промоции и новости

25 Септември 2011, 12.33 Administrator
Специјална ПОНУДА!
       Како новина во нашето работење е понуда на нецаринети возила, по високо Атрактивни цени и отворени мо
21 Мај 2010, 21.24 Administrator
Добредојдовте!
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет.  На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 %